KURUMSAL

Toptan Satışlarımız Da Balon Deposu Perakende Satışlarımızda Meri Parti Ve Oyuncak  olarak;
Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmedik.

Zengin Çeşit ve Yenilikçi Yaklaşım  Tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan 'Balon', “Parti ürünleri ”, “Parti Aksesuarları”, 'Oyuncak',“Doğum Günü Organizasyonları Ürünlerini”, “temalı ve temasız folyo balonlar”,"Kullan At Ürünleri" ni sizler için sitemiz üzerinden satışa sunup sağlıklı ve güvenli şekilde sizlere ulaştırıyoruz.Yakın gelecekte; alternatif renk, boyut ve ürün gruplarıyla çeşitliliğimizi daha da arttırarak; yenilikçi ürünlerimizle farklılık yaratmayı sürdüreceğiz. 

Güvenli alışveriş
Sayfamızdan Banka havalesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız da dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. 

Ürün Kalitesi

Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithal üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.